Загранпаспорт в Одесі

Загранпаспорт в Одесі
Загранпаспорт в Одесі

Загранпаспорт в Одесі – отримання цього документа швидко і без черги. цікавить багатьох громадян України.

Біометричний закордонний паспорт Одеса – офіційний документ, завдяки якому ідентифікується особистість громадянина при виїзді та перебуванні за кордоном, а також у разі приїзду на територію країни із закордонної поїздки. Громадянин України може законно мати одночасно два діючих закордонного паспорта.

Загранпаспорт в Одесі – його отримання складний і віднімає багато часу процес. Бувають ситуації, коли зібрати всі необхідні документи, оплатити мита, правильно заповнити анкети, відстояти черзі виявляється непосильним завданням.

Щоб заощадити час, нерви і сили, зверніться до нас – ми допоможемо отримати закордонний паспорт.

Наша допомога кваліфікована, недорога і професійна: ми знаємо де оформить загранпаспорт і як зробити це швидко і з мінімальними витратами.

Закордонний паспорт Одеса ціна? Багатьох цікавить це питання, вартість послуг по даному питанню в кожному окремому випадки індивідуальна.

Загранпаспорт в Одесі

Закордонний паспорт в Одесі – щоб отримати цей документ і не відчувати своє терпіння і не витрачати дорогоцінний час, негайно звертайтеся до наших фахівців – ми допоможемо Вам, отримати даний документ швидко і без черги.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Проведемо консультацію з приводу того, як оформити біометричний закордонний паспорт;
 • Підготуємо документи для отримання закордонного паспорта в Україні;
 • Організуємо прискорене оформлення закордонного паспорта;
 • Оформимо другий закордонний паспорт;
 • Зробимо дитячі документи.

Де оформити закордонний паспорт Одеса – відповідаючи на це питання, ми можемо написати, що процедура оформлення біометричного закордонного паспорта з нашою допомогою здійснюється Державною Міграційної Службою або в «паспортних сервісі». Раніше ці функції виконував ОВІР. На території України видачею закордонних паспортів займається територіальний орган або підрозділ ДМС, а за кордоном – дипломатичні установи.

Закордонний паспорт в Одесі – документи

Закордонний паспорт в Одесі Ви отримаєте в максимально швидкі терміни якщо зверніться в нашу фірму, так як наша компанії «знає, як обійти гострі кути в коридорах бюрократичної системи сучасної міграційної служби.

 • Перелік документів, необхідних для оформлення закордонного паспорта:
 • Паспорт громадянина України;
 • Індивідуальний податковий номер фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний код);
 • Заява-анкета (формується на місці);
 • Заява про відмову від внесення біометричної інформації в безконтактний електронний носій (в разі оформлення закордонного паспорта БЕЗ безконтактного електронного носія);
 • При замовленні другого закордонного паспорта обов’язкова наявність раніше виданого паспорта або проїзного документа дитини (чинного, недіючого, на інше прізвище);
 • Другий закордонний паспорт (два одночасно).

Закордонний паспорт дитині оформляється з народження, список документів на його отримання:

• копії українських паспортів батьків (1,2 і прописка);
• свідоцтво про народження дитини;
• заяву від обох батьків, написане від руки.

Батьки приходять з дитиною. Якщо дитина зовсім маленький, його намагаються сфотографувати. Якщо не виходить надають фото 10х15 і 2 фото 3,5х4,5.

Без відбитків закордонного паспорта забирають батьки зі своїм українським паспортом і свідоцтвом про народження.

З відбитками, забирають діти самі в присутності батьків (+ укр.пас того хто з дитиною) і свідоцтва про народження.

Закордонний паспорт Одеса для дитини видається строком на 4 роки. Раніше видані дитячі проїзні документи продовжують діяти до закінчення терміну дії.

Важливо: фотографують на закордонний паспорт в ОВІРі, куди необхідно прийти особисто з документами. Ті, хто оформляє документи через наші офіси, приходять точно на призначений час, без черги.

Закордонний паспорт в Одесі, якщо Ви не знайшли необхідну Вам інформацію в цьому розділі, Ви в будь-який час можете зателефонувати за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.