Тимчасовий вид на проживання в Україні

Тимчасовий вид на проживання в Україні

Тимчасовий вид на проживання в Україні – це документ, для іноземного громадянина або особи без громадянства, який дає право на постійне проживання в Україні і безперешкодний в’їзд / виїзд на її територію.

Видається він у вигляді окремого документа і є посвідченням особи іноземного громадянина або особи без громадянства.

Наша компанія допомагає отримати Посвідка на тимчасове проживання!

Вид на проживання – це тривала процедура, що вимагає чималих витрат коштів і часу. Наші фахівці допоможуть Вам, вирішити ці проблеми, заощадивши час і сили.

Вартість послуг по даному питанню в кожному окремому випадки індивідуальна.

Іноземець – особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав.

Іноземці та особи без грмадянства можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну і тимчасово перебувати на її території.

Вид на тимчасове проживання в Україні – терміни

Вид на тимчасове проживання в УКраине, терміни, відповідно до статті 1 Закону України «Про імміграцію» від 07.06.2001 року.

Імміграція – це прибуття в Україну чи залишення в Україні у встановленому законом порядку іноземців та осіб без громадянства на постійне проживання.

Іммігрант – іноземець або особа без громадянства, який отримав дозвіл на імміграцію і прибув в Україну на постійне проживання. Або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання.

Вид на постійне проживання Одеса – документ, що підтверджує право іноземця або особи без громадянства на постійне проживання в Україні. Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України, дозвіл на імміграцію дається в рамках квоти імміграції.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Ми не перший рік займаємося оформленням послуги Вид на проживання Одеса. Накопичений в цій області досвід дозволяє нам оперативно вирішувати різні питання, пов’язані з оформленням прописки;
 • Прописка в Одесі, оформлення цієї послуги, проводиться нами в повній відповідності з усіма нормативно – правовими актами;
 • Ми завжди готові відповісти на будь-які Ваші запитання;
 • Ми зацікавлені в знаходженні постійних клієнтів.

Любі друзі!

Остерігайтеся шахраїв, аферистів і “лжесобственніков”.

А так же фірм, агентств, які “оформляють” Вид на проживання не виходячи з офісу за ксерокопією паспорта та інших документів!

Не забувайте! Процедура оформлення документів має відбуватися тільки з Вашим особистою присутністю, присутністю власника з правовстановлюючими документами на власність в Центрі адміністративних послуг.

Якщо це відбувається не так, значить Ви “даруєте” їм гроші, а Вид на проживання Одеса, буде відсутній в базі.

Вид на тимчасове проживання в Україні – документи

Вид на тимчасове проживання в Україні, документи – для реєстрації місця проживання особа або її представник подає:

1) заяву;
2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження;
3) квитанцію про сплату адміністративного збору (у разі реєстрації місця проживання одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується тільки за одну послугу);
4) документи, що підтверджують:

 • право на проживання в житлі, – ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди);
 • рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення в житлове приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або право власності на нього права на реєстрацію місця проживання або інші документи.

У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання здійснюється за згодою власника / співвласників житла, наймача і членів його сім’ї (зазначені документи або згода не потрібна при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків / одного з батьків або законного представника / представників)

Вид на тимчасове проживання в Україні, якщо Ви не знайшли необхідну Вам інформацію в розділі, то Ви можете завжди зателефонувати за номером телефону який вказаний на нашому сайті і дізнатися додаткову інформацію.

Разом з тимчасову посвідку на проживання в Україні часто шукають:

 • тимчасовий вид на проживання в Україні Одеса
 • тимчасовий вид на проживання в Україні дає право
 • постійний вид на проживання в Україні
 • тимчасовий вид на проживання в Україні Харків
 • терміни отримання вид на проживання в Україні
 • вид на проживання в Україні для росіян 2015
 • тимчасовий вид на проживання в Україні 2017
 • вид на проживання в Україні 2016